Author: w***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的非常柔軟,可以將腳趾分開,希望可減緩不適
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Price: NT$34
Original Price: NT$37
| Material | Silicone |
| Composition | 100% Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Blue |
| Type | Foot File Sets |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 7.5 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2304261738473783 |
Author: w***3
Date:
Review: 真的非常柔軟,可以將腳趾分開,希望可減緩不適
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: h***2
Date:
Review: 應該很實用至少擦指甲油很方便
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: y***8
Date:
Review: 很棒 出貨速度快 可以再購買
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: m***e
Date:
Review: 試用了一會就是緊了點
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.